רטיבות בקירות - רטיבות בתקרה

 רטיבות בקירות  בדירה יכולה לגרום לבעיות רבות לבית ולמתגוררים בו, כגון החלשות קירות,עובש, פגיעה בצבע בשכבות הבידוד של המבנה, עובש הגורם לבעיות נשימה, ועוד. איתור בעיות רטיבות בדירה הן מהבעיות הנפוצות ביותר בדירות בישראל. כדאי לבחור בשירותי של חברה  המציע שירות צילום תרמוגרפי מקצועי מתקדם חדיש ומשוכלל דבר שימנע הרס רצפות או קירות מיותר, שכן כך תוכלו לפתור את כל בעיות הרטיבות בבית  בפעם אחת.

איתור רטיבות בדירה בשל חדירת מי גשם
איתור לרטיבות בקירות בדירה יכול לנבוע מגורמים חיצוניים כגון חדירת גשם גג, מרפסת,מערכות אינסטלציה  וגם דרך היקף חלון, הע איטום של הגג, או דרך סדקים בחיפוי. באמצעות צילום תרמוגרפי, ניתן לגלות את מקור רטיבות בבית עוד לפני שמתפתחים תסמינים כגון בועות, פטריות, עובש, קילופי קיר או כתמי לחות, ולטפל בהם, מבלי להסיר את שכבות הקיר.
אזור נוסף החשוף משמעותית לרטיבות הוא המרפסת בשל ריבוי החלונות בה, ובשל היותה חיצונית לבית. רטיבות במרפסות וגגות היא בעיה נפוצה מאד, וחשוב לטפל בה ברגע שמזהים את קיומה שכן לרטיבות יש נטייה להתפשט.
מכיוון שהקירות והויטרינות מספקים בידוד והגנה מפני קור, חשוב לוודא כי אין רטיבות במרפסות שעלולה להביא לירידה ביכולת הבידוד של הבית ובעלייה בצריכת החשמל לחימום.

רטיבות בקירות איתור  בדיקה של רטיבות מחיר
מלבד המימד האסתטי, לרטיבות בגג יש השלכות רציניות על המתגוררים בדירה. רטיבות בתקרה עשויה להוביל לקילוף הצבע בשל הקושי להתנגד למימי הגשמים, או לקצר במערכת החשמל של הבית.
במקרים של רטיבות בגג, הביטוי כתם רטיבות בדמות עובש או טחב מופיע לעיתים במקומות שונים ממוקד הרטיבות האמיתי, ועל כן בכדי לטפל במקור רטיבות ולמנוע את השנותה, מומלץ להשתמש בשירותי צילום תרמוגרפי של מקצוענים לשם קבלת התשובה המדויקת  גילוי נזילות מפגעים בצנרת מים בקירות ותחת רצפות .

רטיבות באמבטיה
בניגוד לרטיבות בגג, בדירה או במרפסות, רטיבות באמבטיה היא תוצר של נזילות במערכת האינסטלציה ומערכות האיטום הפנימית של הדירה. על ידי צילום תרמי  ניתן לאתר את מקור הנזילה איתור נזילות  בקירות, לתקנו  אותו או להחליפו במערכת אינסטלציה חדשה, בהתאם לצורך ולתקציב הלקוח.

בדיקה של הצנרת והקירות באמצעות צילום תרמוגרפי, תאפשר לזהות ולאתר מוקדי  רטיבות בבית, ולמצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבורם. גילוי מוקדם ופעולות מניעה יסייעו לשמור על שלמותו של הרכוש, ולמנוע התפתחות של בעיות ומחלות כתוצאה מרטיבות ללא הרס רצפות או קירות.
 
צרו קשר עם תיקרו קיר טק והזמינו עוד היום בדיקת רטיבות בדירה.


נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575