צילום תרמי לאיתור נזילות מחיר

מצלמות תרמיות מתוצרת פלייר מצלמה תרמית לאיתור נזילות הטובות ביותר בעולם.
צילום תרמי לאיתור נזילות המקצוענים, המכונה גם צילום תרמוגרפי, הוא צילום הממיר קרני אינפרא אדום, לתמונה המשקפת שינויי טמפרטורה באובייקט המצולם לפי צבעים כאשר בדרך כלל התוצאה שתתקבל תהיה בצבעי הקשת כאשר לכל צבע יש משמעות


צילום תרמי עם מצלמה תרמית מקצועית המיועדת לאיתור נזילות מאפשר "לראות" דרך קירות או הרצפה, בהיותו משקף את הטמפרטורות של עצמים וגופים הנמצאים בקיר או תחת הרצפות , ועל כן נעשה בו שימוש במגוון רחב של תחומים – מאינסטלציה ועד לוחמת לילה.

מצלמה מקצועית ומאתר נזילות מקצועי יחסכו לכם זמן רב, כסף ושבירת קירות או רצפות מיותרים.
אינסטלטור עם מצלמה תרמית לאיתור נזילות הוא עניין של מקצועיות וניסיון רב שנים ועם מכשיר איכותי שיודע לפענח ולתת מענה למקרים מורכבים של פיצוצי צנרת מים ונזילות נסתרות ועל ידי מצלמה לאיתור נזילות ניתן להגיע לתוצאות מצויינות ועם מינימום פגיעה בתשתיות של המבנה.
 

מצלמה תרמית לאיתור נזילות ורטיבות
באמצעות צילום תרמי לאיתור נזילות ניתן לבצע במצלמה תרמית איתור נזילות ובדיקת רטיבות ברמת ודאות גבוהה מאד. מכיוון שנזילות מהתקרה, החלונות או הצנרת העוברת בקירות, עלולים לפגום בחוזקו של הקיר וליצור בעיות שונות לתשתית ולבריאות יושבי הבית, קיימת חשיבות רבה לאיתור נזילות בדיקת רטיבות, ובאמצעות צילום תרמי ניתן לזהות את הבעיה במצלמה תרמית מקצועית לאיתור נזילות ולטפל בה ברגע שעולה החשד.

צילום תרמי לאיתור נזילות ?

ניתן להשתמש בצילום תרמי לאיתור נזילות ומוקדי רטיבות, גם כשאין סממנים גלויים המעידים על נזילה, אלא רק עלייה בחשבון המים או רטיבות אצל  השכנים מלמטה. נזילות יכולות להצריך תיקונים יקרים, ועל כן איתור מוקדם באמצעות צילום תרמי יכול לחסוך זמן וכסף.

כיצד מתבצע זיהוי נזילות באמצעות צילום תרמי לאיתור נזילות?


כנגזר משמו, צילום תרמוגרפי הוא צילום שמציג את שינויים בטמפרטורות. כאשר קיימת נזילה חבויה בקיר, המקור שלה יופיע בגוונים שונים מאזורי הקיר האחרים. מכיוון שהוא עושה שימוש בקרני אינפרא אדום, צילום תרמי מתאים לשימוש גם באזורים בעייתיים לבחינה. התמונות הניתנות בזמן אמת, מאפשרות לטפל מיידית בבעיה ומאפשרות גם ללקוח לראות את הנזילה שאותרה ולקבל החלטה מושכלת.

שירותי צילום תרמי לאיתור נזילות של תיקרו-קיר טק

צילום תרמי המקצוענים של תיקרו-קיר טק מצויד בציוד צילום תרמוגרפי מתקדם, המאפשר לאינסטלטורים מקצוענים של החברה לאתר ולזהות את ליקויי האינסטלציה השונים נזקי צנרת,נזקי רטיבות, ולהציע את הפתרונות הטובים  והממוקדים ביותר לטיפול בבעיה .

 
צור קשר היום והזמינו מצלמה תרמית לאיתור נזילות רעננה טלפון.


נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575

או בווצא'פ: ווצאפ