צילום צנרת וקווי ביוב

 ממערכת הביוב, או סתימות רציניות בצנרת יכולים לגרום לנזק לתשתית וליצור אי נעימות רבה.
באמצעות צילום קווי ביוב, ניתן לבצע איתור וזיהוי מהות הבעיה ומיקומה,לאבחן ולזהות ליקויים במערכת הביוב, ולבדוק האם יש צורך בפתיחת סתימות ביוב, באופן לא פולשני ועל ידי שימוש בסיב אופטי. צילום זה מאפשר לנו להבחין ולזהות את הגופים המפריעים לפעילותו הסדירה של הביוב, לשם פתיחת סתימות ביוב נכונה ומהירה.

צילום צנרת וצילום קווי ביוב מאפשרים גם לזהות התעקמויות, סדקים וחורים בתשתית הצנרת. הסיב האופטי מאפשר לשקף ביעילות ובמהירות גם את המקומות הסבוכים, הצרים והמפותלים ביותר במערכת הביוב, ולגלות בהם כשלים ובעיות, ולפיכך לבצע הליך מדויק לשם טיפול ומניעה.

החשיבות של צילום צנרת ביוב וניקוז.
איתור וגילוי כשלים באמצעות צילום צנרת עשוי לחסוך לכם הרבה מאד כסף. סדקים במערכת הביוב , ובנוסף ליצור רטיבות ולחלחל לתשתיות הבניין. במצב זה עשויים להתפתח ריקבון, עובש והחלשות של הבטון. צילום צנרת וקווי ביוב, לשם איתורבעיות במערכות הביוב, מסייע לכם לשמור לא רק על חשבון  שפוי אלא גם על בטיחות המבנה ובריאות המשפחה.

צילום צנרת וחשיפה של מפגעים כגון שורשים, חלקים תקועים וצמחיה שוטה, יכולים אף הם לחסוך הרבה מאד בעיות. כאשר הצנרת חסומה נוצרות שלל בעיות הדורשות פתיחת סתימות ביוב – החל מבעיות ניקוז קשות וכלה בהצפות של השירותים והכיורים במי ביוב. צילום קווי ביוב יכול לחסוך לכם את הבעיות החוזרות ונשנות ולאפשר את הוצאת הגופים התקועים או החלפת מקטע הצנרת ביעילות ובמהירות.

לא לכל אינסטלטור יש ציוד מתאים לצילום צנרת וקווי ביוב. כאשר אתם חושדים כי בעיית האינסטלציה שלכם עשויה לנבוע מהצנרת או מהביוב, כדאי לבחור בספק שירותי אינסטלציה המצויד בציוד מתקדם בתחום של צילום צנרת. כך גם אם תדרשו לכדי פתיחת סתימות ביוב הבעיות יטופלו באופן לוקאלי, וימנעו את הצורך להחליף את הצנרת רק משום שמקור הבעיה לא אותר כיאות.

 
צרו קשר לצילום צנרת וקוי ביוב וחיסכו מעצמכם את הבלאגן.


נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575