פתיחת סתימות ביוב שורשים חדירת שורשים

החלום על בית עם גינה, או לפחות ליד שדרת עצים משותף לרבים, אך לצד היתרונות הרבים שיש בו, יתכנו גם בעיות. אחת הבעיות הנפוצות היא סתימות צינורות ביוב עקב חדירת שורשים, שעלולה ליצור הצפות ביוב בבתי המגורים, ובמקרים הגרועים יותר גם פיצוץ של הצנרת כתוצאה מהשורשים, ניקוי שורשים בחצר הבית היא פעולה חשובה ביותר, הסיבה נעוצה בכך ששורשים רבים אוהבים לצמוח לתוך הביוב בגלל הלחות שקיימת באופן טבעי במקומות הללו, התוצאה יכולה לגרום לנזק רב בתוך צנרת הביוב או בתוך בריכת הביוב בחצר ולגרום להוצאה כספית שתצריך ניקוי שורשים בביוב במחיר גבוה, המחיר משתנה בהתאם לנזק מביב לבית. 

פתיחת סתימות ביוב שורשים

יום אחד אתם קמים ורואים שהבית מוצף במים ובריח לא נעים, מה שמעיד על סתימת ביוב. לפני שאתם מתקשרים לכל אינסטלטור שמבצע סתימות ביוב, חשוב שתנסו רגע להזכר האם יש לכם עצים בסביבה, שיכולים לגרום לסתימות ביוב כתוצאה מחדירת שורשים לביוב ולגרום לנזק בצנרת.
 
אם התשובה היא כן, זה הזמן להתקשר לתיקרו קיר-טק המתמחה בפתיחת סתימות ביוב וטיפול בחדירת שורשים למערכת הביוב, בדרך היעילה, המשתלמת והמהירה ביותר.  אנחנו בתיקרו קיר נגיע אליכם במהירות המירבית ובזמינות של 24/6, תיקרו קיר-טק מקצוענים בניקוי וגילוח שורשים בצנרת ובמערכת הביוב בחצר ובבית. 

גילוח חדירת שורשים לצנרת ביוב

פיקוסים ודקלים, כמו עצי נוי נוספים רבים, נוהגים לשלוח את שורשיהם למקומות לחים כמו צינורות ביוב בחצר ובבית, כדי לספק לעץ את המים וההזנה אותם הוא צריך כדי להתפתח. צינורות ביוב הם מקומות מועדפים על שורשים, ולכן מרגע שנעשית חדירת שורשים לביוב או לחיבורי הצינורות יש לטפל בתופעה במקצועיות ובמהירות, זה עניין של זמן עד שתיוצר סתימה בצנרת והצפה של הביוב בבית.
 
חדירת שורשים לביוב דורשת טיפול מיוחד ומקצועי וכלים ייעודיים, כדי למנוע לא רק את הנזק לצינור, אלא גם את חזרת הבעיה בעתיד. אם בעבר היה צורך לחפור ולהוציא את הצינור עצמו כדי לגלות את המקור לסתימות ביוב, הרי שבזכות הטכנולוגיה המתקדמת, כיום הטיפול בחדירת שורשים לביוב ממוקד ויעיל יותר ולא תמיד מצריך חפירות מיותרות.
 
כיום, הטיפול כולל את איתור המקור לחדירת שורשים לביוב על ידי סריקתו באמצעי צילום מתקדמים, וזיהוי היקף הבעיה. לאחר שהמידע התקבל, נעשה חיתוך של השורשים באמצעות מכונות מיוחדות שמונעות גדילה מזורזת מחודשת של השורשים ושומרות על תקינות הצנרת, ויצירת מניעה לעתיד באמצעות פיזור חומרים כימיים המונעים חדירת שורשים לביוב גם לאחר תקופה מסיום התהליך. ניתן גם לעשות פעולת מניעה על ידי שימוש בחומרים המונעים גדילת שורשים לתוך צנרת הביוב.
 
בדיקת תקינות צנרת

חדירת שורשים לביוב יכולה להוביל לפיצוצים בצנרת ולשבירתה. כדי לברר האם יש צורך בהחלפת הצנרת או שניתן לטפל רק בחדירת השורשים עצמה, האינסטלאטורים המומחים של תיקרו קיר-טק יבחנו את תקינות צינור הביוב, יסרקו את הצנרת כדי למצוא מקומות חדירה אפשריים של שורשים,  ויציעו פתרונות לתיקון הצנרת במידה ולא נגרם לה נזק רב מדי.

טווח מחירים לטיפול בניקוי שורשים בביוב

חשוב להבין המחיר לניקוי שורשים תלוי במספר גורמים, מרחק הצינור מבריכה לבריכה, גודל הבריכה, גודל פתחי הבריכה, כמות השורשים, האם מדובר על שורש קצר או שורש עבה וארוך של מספר מטרים, לפעמים שורשים חודרים מתחת לרצפות ועוד.. כל אלו הם גורמים המשפעים על המחיר, טווחי המחיר המקובלים בדרך כלל בתיקרו קיר-טק בהתאם למקרה נאים בין המחירים הבאים

בנמוך - כ- 500 ש"ח

בגבוה - כ-1800 ש"ח 

בכל מקרה אנחנו בתיקרו קיר-טק מתחייבים למחיר הטוב ביותר ולשירות המקצועי ביותר

צרו קשר עם תיקרו קיר-טק, ותנו למומחים לבצע עבורכם פתיחת סתימות ביוב ניקוי וטיפול בשורשים במערכת ביוב.             

נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575