דודי שמש ברעננה תיקון דודי חשמל ברעננה

 דודי שמש וחשמל טכנאי ברעננה והסביבה

דודי שמש וחשמל אחד המאפיינים של קו הרקיע הישראלי ברעננה ובאזור השרון בכלל, הוא דודי שמש וחשמל רבים, הממוקמים על גג רעפים כמעט כל בנין בישראל. ואכן רוב הבתים בישראל מסתמכים על דודי שמש ומערכות לחימום מים חמים, אזור השרון מתאפיין בבתים פרטיים ולכן אנו רואים לא מעט דודי שמש על גגות הבתים בישובים שנמצאים באזור השרון.

אנו, בתקרו קיר טק מספקים את כל שירותי אחזקה ההתקנות ,תחזוקה ותיקונים של דודי שמש וחשמל תיקון התקנת מערכות סולאריות לחימום מים מהיר. אנו מפיצים של דודי שמש וחשמל כרומגן באזור רעננה והסביבה, וגם של  דודי שמש וחשמל ירדן, דודי חשמל של אור הטבע, קרן אור טל סחר אמקור ועוד חברות מובילות.

היתרונות שלנו:

הגעה מהירה בכל אזור השרון

שירות אדיב ומקצועי

אחריות על כל עבודה תעודה 

תיכנון וייעוץ לפתרונות חימום מים

ניסיון של 25 שנה בתחזוקת והתקנה דודי שמש וחשמל

מחירים נוחים

הצעות מחיר יעוץ חינם


 נשמח לעמוד לרשותכם בטל'  053-4757575

או ב- WhatsApp:

אנו מומחים למערכות אנרגיה בתכנון וביישום פתרונות חימום מים באמצאות דודי שמש וחשמל ומערכות חימום מיםמערכת סולריות לבתים ובנינים, תוך אספקת פתרונות יעילים איכותיים ומותאמים באופן ייחודי לכל לקוח. אנו מספקים שירותי התקנה ותחזוקה לכל סוגי דודי השמש הקיימים בישראל, וכן אחזקה ותיקונים לדודי שמש הנעשים על ידי אינסטלטור מוסמך טכנאי מומחה  , מקצועי ואמין צדיק השירות שלנו מהיר וזמין בכל שעה ביממה טכנאי דודי שמש ברעננה  

נשמח לעמוד לרשותכם בטל' 

        053-4757575

דודי שמש ברעננה

אנו מאמינים כי על מנת להנות מ דוד שמש וחשמל ומערכות סולריות לחימום מים שישרתו אתכם לאורך שנים, עליכם לפנות לטובים ביותר בתחום, קבוצת תיקרו קיר טק נותני שירות לדודי שמש ברעננה והסביבה מזה שנים רבות, קהל הלקוחות הרחב והמגוון שלנו יעיד על המקצועיות והניסיון העשיר שצברנו במרוצת השנים באספקה מכירה,התקנה תיקון ותחזוקה של דודי שמש וחשמל בכל אזור השרון, ומערכות חימום מים סולריות מסוגים שונים ובאיכויות הגבוהות בשוק. אנו מתחייבים לספק לכם את דוד שמש הטובים ביותר בשוק, אשר ישרתו אתכם לאורך שנים, ולעניק גם לכם את השירות האמין ומקצועי לו זוכה קהל לקוחותינו המלווה אתנו בנאמנות במשך שנים רבות .

תיקון מכירה ושירות לדודי שמש וחשמל באזור השרון, שירות אדיב ומקצועי 

נשמח לעמוד לרשותכם   זמן הגעה  פחות 15 דקות במקרים דחופים

        053-4757575

אחריות על כול עבודה התקנה דודים 8 שנים

תיקון העברה  דודי שמש חשמל ברעננה-מכירה החלפה התקנה מרכז דודים בשרון שמש וחשמל            מכל החברות המובילות !!

       מורשה כרומגן דודי שמש, דודי שמש ירדן , דודי שמש אמקור, דודי שמש נמרוד, דודי שמש טל סחר, דודי שמש אור הטבע,

צרו קשר כבר עכשיו ואנחנו מיד יוצאים אליכם