בדיקת בתים לפני קניה

קניה של בית היא אחת ההוצאות המשמעותיות בחייו של אדם, ועל כן לפני הקניה חשוב לדעת כי הנכס בו אנו מעוניינים שווה את המחיר המוצע עליו.
 
תיקרו קיר טק מציעה ללקוחותיה שירות בדיקת בתים לפני קניה, במסגרתו נבדקים הקירות, המרפסות, הגג וחדרי האמבטיה, השירותים והמטבח לאיתור נזקי רטיבות וצנרת, ליקויים באיטום ובעיות רטיבות בדירה.

בדיקת צנרת וביוב לפני קניית בית
כאשר קונים בתים ישנים יש חשיבות רבה לבדיקת מצב הצנרת, שכן ברבות השנים הסיכוי להמצאותם של נזקי צנרת גדל. מכיוון שרוב האנשים מבצעים שיפוצים וצביעה לפני כניסה לדירה שנקנתה, גילוי של פיצוץ בצנרת בשלב זה יכול לגרום לעוגמת נפש רבה.
בדיקת נזקי צנרת לפני הריצוף תאפשר לא רק לחסוך בעלויות, אלא גם להקטין את הסיכוי שתווצר שקיעה של הריצוף החדש או שחיקה של הפרקטים שיונחו באזורים בהם עוברת צנרת. בנוסף, בדיקת בתים לפני קניה יכולה לכלול גם את בדיקת קווי הביוב, לשם גילוי של בעיות יסודיות שעלולות "לצוף" תרתי משמע בעתיד, שכדאי לטפל בהן בשלבי השיפוץ של הבית.

השקעה משתלמת
מכיוון שעלות התיקון של נזקי צנרת ובעיות רטיבות משמעותיות יכולה לעלות עשרות אלפי שקלים, כדאי לדעת על קיומן לפני קניית הנכס. רכישת שירות בדיקת בתים לפני קניה אינו נחשב להוצאה אלא להשקעה, שכן כאשר איננו יודעים האם קיימות בעיות רטיבות ואיטום או נזקי צנרת, ההוצאה על תיקונים, מים וחשמל בדירה החדשה תהיה יקרה יותר במצטבר, וכן נגלה כי ערך הדירה נמוך מששלמנו עליו.

קנייה מושכלת
בדיקת בתים לפני קניה של חברת תיקרו קיר טק, נעשית באמצעות צילום תרמי  ועל כן היא מדויקת ברמה הקרובה ל-100%, ומשקפת נאמנה את מצבו של הבית. בתום הבדיקה, הלקוח מקבל דו"ח מפורט הכולל את הממצאים, הליקויים, ההצעות לתיקון ומחיר משוער. דו"ח זה מעניק לו את האפשרות להתמקח על מחיר הדירה ולעיתים אף לשגת מעסקה שנראתה על פני השטח טובה.
 
צרו קשר לשירות בדיקת בתים לפני קניה.
נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575