איתור נזילות מים

כתמי עובש או רטיבות על הקירות, רטיבות בתקרה של השכנים או חשבון המים מנופח עשויים להעיד על נזילה.
תיקרו-קיר טק, המבצעת איתור נזילות מים באמצעות צילום תרמוגרפי ציוד משוכלל דבר שימנע הרס רצפות או קירות מיותר , תסייע לכם להשיב את הסדר על כנו במהירות וביעילות.

איתור נזילות מים באמצעות הטכנולוגיות המובילה בשוק
 
תיקרו-קיר טק, עושה שימוש בטכנולוגית צילום תרמוגרפי חדיש ומשוכלל שהינה הדרך המתקדמת והמדויקת ללא נזק ביותר לאיתור ותיקון נזילות מים ובדיקת רטיבות. תיקרו-קיר טק, מתמחה גם באיתור נזילות מים תת קרקעיות באמצעות גלאים אקוסטיים, ומסוגלת לאתר כשלים  גילוי נזילות , סדקים ובעיות אחרות בקווי הביוב באמצעות צילום בסיב אופטי.

היתרונות של איתור נזילות מים באמצעות צילום תרמוגרפי:

  • חסכון בזמן - היתרון המשמעותי של איתור ותיקון נזילות מים באמצעות צילום תרמי הוא החסכון בזמן הרס רצפות אוו קירות . באמצעות צילום תרמוגרפי ניתן למצוא את נקודת הדליפה המדויקת ולטפל בה בהליך כירורגי, מהיר ונקי  ומדויק.
     
  • חסכון בכסף - איתור נזילות מים, באמצעות צילום תרמוגרפי הנעשה על ידי אינסטלטור מוסמך מומחים  מקצועיים, חוסך הרבה מאד כסף.צילום תרמוגרפי חוסך את הצורך להחליף אריחים רבים, לסגור מחדש קירות או לשלם על שעות ביקור ארוכות של אינסטלטור עד לפתרון הבעיה.
     
  • בלי בלאגן – צילום תרמוגרפי ונסיון רב שנים מאפשר לצמצם למינימום את הנזק לנכס. במקום לשבור קירות ואריחים על מנת להתחקות אחר הבעיה, התהליך של איתור נזילות מים מתבצע ללא נזק, ולאחר התיקון,שנעשה תוך מינימום נזק ולכלוך, תיקרו-קיר טק איתור נזילות, מנקה ומחזירה את המצב לקדמותו.
     
  • בלי סיכונים – תיקרו-קיר טק, מעניקה ללקוחותיה אחריות על איתור נזילות מים, לצד שירות אמין אדיב ומהיר ומקצועיות חסרת פשרות. כל אלו בנוסף לשימוש בטכנולוגית לגילוי נזילות צילום תרמוגרפי,איתור נזילות בחצר,  שהינה המתקדמת בשוק האינסטלציה, מבטיחים לכם איתור ותיקון ללא סיכון.

התקשרו כעת לתיקרו-קיר טק, ונבצע עבורכם איתור נזילות מים באמצעות ציוד מתקדם ומשוכלל בתחום.
 
צרו קשר עם תיקרו קיר טק והבטיחו לעצמכם איתור וגילוי נזילות מים מקיפים, אמינים וטובים.
נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575