איתור נזילות בצנרת תת קרקעית - איתור נזילה עי גז

איתור נזילה בצנרת תת קרקעית מחירים 

חשבונות מים גדולים ?  חשבון מים גבוה ? בדיקת לחץ מים ? עלות בדיקת לחץ מים ? בדיקת צנרת מים מחיר ? שעון מים מסתובב ? שעון בדיקת לחץ מים ?

נזילות מים בצנרת בצנרת תת קרקעית יכולות להתרחש לא רק בתוך הצנרת הביתית אלא גם בצינורות אינסטלציה שנמצאים בחצרות ובגינות, ולגרום לבזבוז משמעותי של מים וכסף, חשבון מים גדול. רבים מרגישים שהבחירה היא בין להמשיך לשלם על בזבוז המים ולקוות לטוב, לבין הרס הגינה או החצר, אבל יש גם אופציה אחרת - איתור נזילות בצנרת מים תת קרקעית מדיוק ללא הרס וחפירות בגינות ובחצרות, באמצעות מכשיר לאיתורנזילות גז ידידותי לסביבה.

איתור נזילות מים בצנרת תת קרקעית בגינות וחצרות במכשיר לאיתור בגז

חברת תיקרו קיר-טק, מבצעת איתור נזילות בצנרת תת קרקעית בגינות ובחצר  באמצעות הזרמת בגז ידידותי לסביבה לתוכן וחיפוש אחר מקור הנזילה הסמויה. בכדי לגילוי נזילות מים  נזילות תת קרקעית, מזרימים לתוך הצנרת את הגז בלחץ גבוהה ובודקים באמצעות מכשור לאיתור נזילות בגז מיוחד האם הוא יוצא מנקודה כלשהי לאורך הצינור הסמוי  קו מים באדמה והיכן המפגע, הכשל בצינור.

באמצעות הבדיקה ניתן לדעת בדיוק מירבי של 100% היכן נמצאת הנזילה, לטפל רק בחלק הספציפי ולהחליפו נקודתי, ולמנוע את הרס הגינה או החצר לריק.

      איתור נזילות בצנרת תת קרקעית במכשיר לאיתור נזילות מים בגז מחיר.

  • הוזלת עלויות – תיקון הגינה או החצר לאחר פתיחת כל קו צנרת המים, יהיה יקר ומתסכל למדי, ובדוואי יגרום לשקול להחליף את כל הצנרת כדי למנוע את הישנות הבעיה. איתור נזילות בצנרת  תת  קרקעית בחצרות ובגינות על ידי גז, מאפשר לבצע תיקון כירורגי שבמסגרתו הנזק לגינה מצומצם למינימום, והטיפול נעשה בנקודה הבעייתית ואינו מצריך את החלפת כל הצנרת.
  • דיוק -  איתור נזילות תת קרקעי בחצרות וגינות במכשיר לאיתור נזילות גלאים בגז הוא הליך מדויק, שמאפשר למצוא בדיוק את מקור הבעיה ולטפל בה. ללא הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים של תיקרו קיר-טק, יתכן שהאינסטלטור שלכם יצטרך לנחש לפתוח מספר מקומות בגינה או בחצר תחת הרצפה, כדי לנסות ולמצוא את הבעיה, בעוד שאינסטלטורים המצוידים מכשיר מקצועי בבדיקת בגז ידעו בדיוק היכן ממוקמת הבעיה ויטפלו בה במהירות.
  • ידידותיות לסביבה – בתהליך איתור נזילות מים בצנרת תת קרקעית בחצרות וגינות משתמשים בגזים ידידותיים לסביבה שאינם פוגעים בצינורות האינסטלציה, באנשים, בגינה או בחצר. זוהי בדיקה בטיחותית שעומדת בתקנים מחמירים, וכשאתם בוחרים בה, אתם יכולים לעשות זאת בלב שקט אנחנו נותניים שירות של  מומחים.
  • בלי ספקות – המקצוענים של תיקרו קיר–טק, לא יתחילו בחפירות בגינה לפני שיבצעו איתור נזילות תת קרקעי בגינות ובחצרות הרלוונטיים, ויאששו את התוצאות. אם קיים ספק בצורך בבדיקה נוספת, המומחים של תיקרו קיר-טק יבצעו בדיקה נוספת באמצעות קורלטור, גלאים אקוסטיים ובאמצעים נוספים העומדים לרשותם. 

צרו קשר עם תיקרו קיר-טק, והזמינו שירות איתור נזילות מים בצנרת תת קרקעי - איתור נזילה עי גז בגינה בחצר, מכשיר לאיתור נזילות בגז על מנת לחסוך לכם במים ובבלאגן וכסף.     

נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575