איתור ותיקון נזילות מים I נזילות

פעמים רבות הגוף שלנו מאותת לנו על קיומה של מחלה, גם אם איננו רואים אותה. גילוי של הסימנים וטיפול מהיר בהם יכול להיות מציל חיים.
 איתור ותיקון נזילות מים בקירות בבית.

באופן דומה למדי, קירות הבית, התקרה והתשתיות מאותתים לנו כאשר יש חשש לנזילות מים בצנרת ומפגעים, ופעילות מהירה לגילוי נזילות עשויה לחסוך הרבה מאד טרחה וכסף.

איתור ותיקון מים נזילות בצנרת
אחד משני מקורות עיקריים לנזילות מים היא הצנרת. ככל שהבניין ישן יותר והצנרת ותיקה, קיימים סיכויים לנזילות ולמפגעים שונים בה, המסכנים את שלמותם של הקירות. על אף כי צנרת עשויה מחומרים קשיחים כגון  צנרת ברזל   נחושת או פלסטיק, גם בה הזמן נותן את סימניו ותתכן עייפות החומר המתבטאת באמצעות סדקים היוצרים נזילות מהתקרה מהקירות ומהרצפה בבית. גילוי נזילות  מים לצנרות ישנות מבטיח שבמידה ומתחילות להיווצר בעיות מתחת לפני השטח, הן יזוהו ויטופלו בדרך הטובה ביותר .

איתור ותיקון נזילות מים בקירות 
המקור השני העיקרי עבור נזילות מים הוא תשתית הבניין, תוך דגש על נקודות החיבור כגון החלונות והתקרה. נזילות מהתקרה נפוצות בעיקר בתקופת החורף, שכן אז מי הגשמים הניתכים על הקיר והגג זולגים דרך סדקים בבטון אל התקרה והקירות ומצטברים שם. על אף כי בשלבים הראשונים של נזילות מהתקרה לא ניתן לראות סימנים מחשידים, הן ניתנות לגילוי על ידי סריקת טרמית באמצעות צילום תרמי.

איתור ותיקון נזילות מים בבית.

.גם החלונות החיצוניים של הדירה מהווים מוקד פוטנציאלי עבור נזילות מים, ועל כן כאשר מבצעים סריקת תשתיות מתמקדים גם בהם. כאשר יש סדקים בחיבור, או שהחיבור אינו מספיק, מצטברים מאגרי מים בסמיכות לחלון, אשר כמו נזילות מהתקרה, ניתנים לגילוי נזילות תרמוגרפי. טיפול מהיר בהם ימנע התפתחות של עובשים ופטריות, ובטווח הרחוק אף את הצורך בהחלפת החלון.

איתור ותיקון  נזילות מים בקירות האמבטיה
בחדרי האמבטיה והשירותים עוברת הצנרת המובילה את המים אל הבית וממנו. צילום תרמי האמבטיה תבטיח כי הצנרת החבויה בקירות תקינה, וכי אינכם סובלים בלי ידיעתכם מבעיית נזילות מים. מכיוון שקירות האמבטיה הם קירות פנימיים, גילוי נזילות ובדיקת רטיבות בהם, יכול למנוע מצב בו תדרש החלפה של הצינור,  ייבוש וצביעה מחדש שישאירו אתכם עם קיר מתקלף במשך שבועות עד ליכולת לצבוע מחדש.

תיקרו קיר טק תשמח להעמיד לשירותכם שירותי  גילוי נזילות בבבית המתאימים לצרכיכם.
 

צרו קשר עם תיקרו קיר טק איתור נזילות מים נזילות בקירות ומפגעים והבטיחו לעצמכם שירותי אינסטלציה מקיפים, אמינים וטובים.

נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575

   גילוי נזילות מים     גילוי נזילות בבית.