אינסטלטור עם מכשירים לאיתור נזילות

עלייה בחשבון המים, חשבונות מים גדולים מונה מים שממשיך לעבוד גם כשהכל סגור, רטיבות עובש וריח טחוב, או קילופים בקירות שעוברת דרכם צנרת יכולים כולם להעיד על נזילות סמויות מן העין. במקום לפתוח את הקירות והריצוף בחיפוש אחר מקור הנזילה הדליפה, ניתן לרתום למשימה את הטכנולוגיה המתקדמת בתחום שלנו – אינסטלטור עם מכשיר לאיתור נזילות מים ומקור הרטיבות ללא הרס.

אינסטלטור המקצוענים עם מכשיר לאיתור נזילות מים ורטיבות הוא טכנולוגיה מיקצועית  המוחזרות מאזורים שבהם יש צנרת, ובאמצעות שינויי הטמפרטורה הנקלטים בה, היא מאפשרת לבצע איתור נזילות מדויק וממוקד. כך במקום לשער היכן מוקד הנזילה ולהסתכל במספר חציבות בקיר, ניתן לטפל בבעיה בוודאות של 100%, ותוך יצירת מינימום נזק.              אינסטלטור עם מכשיר לאיתור נזילות?

הטכניקה של צילום תרמי מתאימה במיוחד לצנרת שאינה חשופה, כמו למשל צינורות מים שעוברים מאחורי חרסינות באמבטיה ובמטבח, או צינורות העוברים תחת הריצוף. אם קיים חשד לנזילה, לא כדאי למהר ולשבור את האריחים אלא לבצע איתור נזילות מקצועי ומוסמך באמצעות צילום תרמי כדי לאבחן את מוקד הכשל הבעיה ואיזה טיפול נקודתי היא דורשת מומחיות.

אינסטלטור עם מכשיר לאיתור נזילות מקצועי  מתאים גם לאיתור הצטברות מים ממשקופי חלונות או בקירות חיצוניים. הצטברות מים במקומות אלו יכולה לגרום לטחב ועובש שמסכנים את בריאות הגרים בבית, ובמקרים חמורים גם להחליש את יסודות הבית. צילום תרמי לאיתור נזילות בקירות חיצוניים וחלונות יאפשר לבחון את המצב, לאתר את הבעיה ולמצוא את הפתרון הנכון לשם כך.
 
גם כאשר חושדים שהמפגע נמצא באזור בעייתי, כמו למשל בצנרת של השירותים או האמבט, צילום תרמי יכול להוות פתרון מעולה לאיתור נזילות. במקום לפרק את האמבטיה או האסלה, מכשיר לאיתור נזילות צילום תרמי יתן שיקוף של תמונת המצב בזמן אמת, שלאחריו האינסטלטור יוכל להחליט על דרך הפעולה הנכונה לטיפול בבעיה.
 
מכשיר לאיתור נזילות צילום תרמי לבדיקת רטיבות לפני השכרה וקניית נכס

כאשר קונים דירה, כל פגם בה שווה הרבה מאד כסף. צילום תרמי לאיתור רטיבות נזילות בדירה, יכול להצביע על צנרת ישנה ופגומה, על איטום שגוי בחלונות ובקירות ועל בעיות ששוות הרבה מאד כסף. באמצעות ביצוע בדיקת צילום תרמי לדירה לפני הקנייה, תוכלו לדעת מהו מצב הבית ובמקרה שנמצאו ליקויים להפחית את מחירים עלותם מעלות הדירה או לחייב את בעלי הדירה הנוכחיים לתקנם.
 
גם בקניית משרדים כדאי לבצע צילום תרמי לצנרת ולמבנה לפני הרכישה. פיצוץ של צנרת לאחר הקנייה או רטיבות שתזיק למבנה יכולים לעלות לבעל המשרדים בימי עבודה, ולכן חשוב לבחון שהנכס במצב טוב לפני קנייתו, באמצעות מכשיר לאיתור נזילות, צילום תרמוגרפי.
 
אם אתם חושדים שיש לכם נזילה או הצטברות של מים בקירות, צרו קשר כעת לתיקרו קיר-טק והזמינו - אינסטלטור עם מכשיר לאיתור נזילות מים .

נשמח לעמוד לרשותכם  053-4757575